şirket profili resim

Z Kuşağı Derneği

Dernek Hakkında:

Derneğimiz 2019 yılı eylül ayında demokratik ve evrenseldeğerleri temel alarak dezavantajlı grupları desteklemek amacıyla kurulmuşturama öncelikli alanı gençliktir.

Dernek, demokratik ve evrensel değerleri temel alarakdezavantajlı grupları (yoksulluk riski altındaki bireyler, engelliler,romanlar, göç mağdurlar, gençler, yaşlılar, eski hükümlüler, tek ebeveynliaileler, hassas ve sosyal dışlanmaya maruz kalan gruplar) desteklemek amacı ilekurulmuştur.

Motivasyonumuz; Gelişen dünya teknolojik düzen ile birliktegençlik, sanat, AB vatandaşlığı, araştırma ve eğitim alanlarında üretkenliği,toplumsal dayanışmayı ve kişisel gelişmeyi yerel, ulusal ve uluslararasıdüzeylerde teşvik eden bir çalışma düzeni oluşturarak farklılıklarınavantajlarını kullanabilen, hoşgörülü, açık fikirli, çevresine duyarlı birgençliğin oluşturulmasına katkıda bulunmak.

Hali hazırda yerel kurum, kuruluş ve STK’lar ile amacımızdoğrultusunda işbirliği içerisinde çalışmalar sürdürmekteyiz. Bunun yanı sıradernek bünyesinde proje geliştirme ve uygulama birimimizin olduğu birplatformda bulunmaktadır. 

Yüklendi