şirket profili resim

Avrasya Gençlik Gelişim Derneği

We Care!

Dernek Hakkında:

Avrasya Gençlik Gelişim Derneği (AGGD) toplumlar arası dayanışma ve iş birliği geliştirmek için çevre, spor, sanat, ekoloji, sosyal-kültürel konular, gençlik hakları, aktif vatandaşlık, sosyal içerme ve beceri geliştirme odaklı alanlarda gençler ve yetişkinler için çalışmalar yürütmektedir. Sivil toplum faaliyetlerine etkin katılımlarını sağlamak amacıyla hedef grubumuz dezavantajlı öğrenciler, gençler ve yetişkinlerden oluşmaktadır.

Avrasya Gençlik Gelişim Derneği; aralarında Almanya, Slovakya, Hırvatistan, Estonya, Hollanda, Belçika, Litvanya ve Malta’nın bulunduğu uluslararası bir sivil toplum kuruluşları birliğinin ve Euroactive NGO zincirinin bir parçasıdır.

AGGD, becerilerini artırmak ve onlara hayatlarını değiştiren bir deneyim sağlamak için 250'den fazla kişiyi (genç ve yetişkin) yurt dışı projelerine göndermiştir. Bu bireylerin çoğu daha az fırsata sahip kişilerdi. AGGD, farklı geçmişlere sahip genç ve yetişkin çalışmalarını farklı becerilerle birleştirerek toplum üzerinde olumlu etki bırakmayı ve olumlu değişim yaratmayı hedeflemekten gurur duymaktadır. Bu nedenle sloganımız "We Care" olup gerçek anlamda olumlu değişiklikler yapmak için doğru insanların doğru projeler için bir araya geldiği noktayız.

Organizasyon, sivil kampanyalar yoluyla yenilikçi gençlik çalışmaları oluşturmak için uzmanların gücünü ve gençlik yetkinliklerini birbirine entegre etmeye dayanmaktadır. Kültürlerarası faaliyetler, AGGD’nin ulusal ve uluslararası düzeyde temel ilgi alanlarından biridir. Bu nedenle Avrupa Birliği fırsatları, özellikle Erasmus +, uzun zamandır AGGD tarafından karşılanmaktadır.

Yüklendi